БУДІВНИЦТВО

Будівництво об'єктів архітектури – це основний напрямок діяльності компанії «БАУТЕХ». Наша компанія вже понад 10 років надає якісні будівельні послуги з капітального будівництва, реконструкції існуючих будівель та споруд, проведення капітального ремонту та реставрації об'єктів архітектури. Висока кваліфікація персоналу компанії та матеріально-технічне оснащення дозволяє виступати в будівельних проектах як не тільки субпідрядної організації на окремих етапах робіт, а й як генеральний підрядник.


Наші фахівці виконають для Вас повний цикл робіт - від земляних робіт до здачі об'єкта в експлуатацію, творчо підійдуть до вирішення найнестандартніших будівельних завдань.


Також наші фахівці можуть здійснити аналіз наявної у Замовника документації по об'єкту та надати пропозиції щодо оптимізації проектних рішень з метою зменшення вартості будівництва об'єкта.


Дотримання термінів і взятих на себе зобов'язань – це незмінний атрибут нашої взаємодії із Замовниками.


Оперативність, контроль якості робіт і матеріалів на всіх етапах робіт, відповідальність при вирішенні будь-яких питань, у тому числі найскладніших які потребують нестандартних рішень, дозволяють нам створювати якісний будівельний продукт.

Житлова нерухомість Комерційна нерухомість Проектування Реконструкція Каркасне будівництво
Житлова нерухомість

Одним із напрямків діяльності нашої компанії є будівництво приватних житлових будинків, дач та котеджів «під ключ», причому різних категорій складності, у найрізноманітніших архітектурних формах та стилях. Фахівці нашої компанії мають багаторічний досвід у даній галузі та допоможуть Вам реалізувати найсміливіші ідеї та неординарні побажання при будівництві власного будинку, будь то заміський котедж, приватний житловий будинок чи елітний особняк.

Ми пропонуємо комплексні та продумані рішення щодо будівництва будинку, спрямовані насамперед на ефективне вкладення коштів, із застосуванням тільки якісних та довговічних матеріалів та застосуванням енергозберігаючих технологій.

Ми виконуємо весь комплекс робіт, починаючи від дизайн-проекту майбутнього будинку та проектних робіт, закінчуючи введенням в експлуатацію. Для отримання кінцевого будівельного продукту наша компанія готова виконати для Вас наступні роботи:

- розробка індивідуального дизайн-проекту та архітектурного проекту;
- земляні роботи та фундаментні роботи;
- будівельно-монтажні роботи зі зведення «коробки» будинку;
- покрівельні роботи;
- роботи з ефективного утеплення будинку;
- монтаж інженерних систем будинку (електропостачання, водопостачання, каналізація, системи безпеки, сигналізації та відеоконтролю);
- фасадні роботи;
- повний комплекс внутрішніх оздоблювальних робіт;
- розробка проекту ландшафтного дизайну земельної ділянки;
- роботи з ландшафтного дизайну та озеленення земельної ділянки.

Комерційна нерухомість

Будівництво об'єктів комерційної (нежитлової) нерухомості – ще одна галузь будівництва, в якій наша компанія накопичила багатий досвід у найрізноманітніших бізнес-проектах.

До такого роду нерухомості відносяться об'єкти різного призначення. Це можуть бути як торговельно-розважальні комплекси, офісні будівлі, бізнес-центри, так і складські приміщення, готелі, спортивні комплекси, магазини та ін.

Наша компанія пропонує комплексні послуги у сфері будівництва сучасної комерційної нерухомості, яка відповідає всім вимогам.

При будівництві та проектуванні комерційної нерухомості ми враховуємо всі особливості будівництва об'єктів комерційної нерухомості, побажання Замовника, враховуємо специфіку та призначення кожної конкретної будівлі, беремо до уваги необхідність органічного поєднання будівель, що будуються, та споруд з навколишнім ландшафтом та інфраструктурою.

Використання сучасних технологій будівництва будівель та багаторічний досвід роботи співробітників компанії «БАУТЕХ» дає можливість на вигідних для Замовника умовах втілити в життя будь-який бізнес-проект, розумно використовуючи його кошти та ресурси, що забезпечує Замовнику максимальну ефективність інвестування в об'єкт комерційної нерухомості.

Особливу увагу при будівництві комерційної нерухомості наша компанія приділяє монтажу інженерних систем об'єкта, що забезпечують не тільки безперебійне живлення об'єкта електроенергією, теплом і водою, а й раціональне та економне використання, що так само дуже важливо з точки зору ефективності інвестування в бізнес-проект.

У процесі будівництва об'єктів ми використовуємо новітні пожежобезпечні будматеріали, у тому числі фасадні оздоблювальні матеріали, прогресивні енергоефективні технології, що гарантує високу якість об'єктів, що споруджуються нами, і максимально раціональне використання інвестицій Замовника.

Наша компанія має належний досвід, необхідну інтелектуальну та технічну базу для виконання проектів будівництва будь-якої категорії складності, у тому числі будівництво:

- торгово-розважальних комплексів;
- готелів, комплексів апартаментів;
- адміністративно-офісні будівлі та бізнес-центри;
- складські та логістичні комплекси.

Проектування

Компанія «БАУТЕХ» також надає послуги в галузі інжинірингу, проектування та будівництва будівель та споруд, різного призначення та категорій складності.

Важливість такого етапу, як проектування, дуже важко переоцінити. Від роботи спеціалістів, проведеної на даному етапі, залежить не лише те, наскільки буде задоволений майбутній власник об'єкту, а й загалом успіх будівельного проекту взагалі.

Ми готові для Вас виконати роботи з проектування об'єктів будь-якої категорії складності та будь-якого функціонального призначення – починаючи від заміського будинку, дачі або елітного особняка до великого торгового центру або бізнес-центру.

При виконанні робіт з проектування, ми орієнтуємося не тільки на останні тенденції інженерно-будівельної думки, а й на індивідуальні вимоги Замовників, вимоги до ергономічності, функціональності, безпеки та екологічності проектованих об'єктів.

При проектуванні будівництва будинків, ми беремо до уваги абсолютно всі аспекти завдання, що стоїть перед нами - місце розташування, особливості інфраструктури, рельєфу, щільність забудови і місце розташування ділянки забудови, близькість комунікацій і т.д. В результаті такого комплексного підходу до проектування, Ваш будинок, незалежно від того, елітний особняк це чи заміський дачний будинок, органічно впишеться в навколишню забудову, а також буде оснащений всіма необхідними зручностями та комунікаціями.

Також особливу увагу ми приділяємо проектуванню інженерних мереж. Компанія «БАУТЕХ» здійснює повний спектр робіт із проектування внутрішніх інженерних мереж для житлових та виробничих приміщень, у тому числі систем вентиляції, кондиціювання, електропостачання та опалення.

Правильно спроектована а, згодом і змонтована вентиляція дуже важлива для будівель будь-якого призначення, житловий будинок або складське приміщення. Помилки в проектуванні кондиціювання та вентиляції можуть призвести до підвищеної вологості та вогкості, внаслідок чого може початися процес цвіління. Помилки в проектуванні опалення також можуть сприяти появі плісняви, а також можуть суттєво збільшити експлуатаційні витрати будівлі.

Тому, виконуючи роботи з комплексного проектування будівель та споруд, проектування опалення, вентиляції та опалення ми приділяємо особливу увагу.

При будь-якому проектуванні та будівництві будівель ми намагаємося збалансувати як вимоги до функціональності будівлі, так і до її дизайну та зовнішнього вигляду.

Реконструкція

Реконструкція будівель та споруд вважається одним із основним способів вирішення проблеми модернізації об'єктів нерухомості. Метою цього заходу є покращення техніко-експлуатаційних та естетичних якостей будівлі або споруди до відповідності сучасним вимогам, нормам та побажанням Замовника. При цьому реконструкція об'єкта вимагає значно менше фінансових вкладень та інвестицій, аніж нове будівництво. При цьому варто зазначити, що це однаково актуально як для житлових будівель, так і для виробничих та адміністративних будівель та споруд. Крім того, модернізація необхідна й у тому випадку, якщо об'єкт змінює своє функціональне призначення. У цьому випадку реконструкція дозволить змінити архітектурний вигляд об'єкта нерухомості та його планування відповідно до його нового функціонального призначення.

Нерідко завдання реконструкції будівлі полягає у необхідності зберегти зовнішній історичний вигляд. При цьому, як правило, будинок, що реконструюється, знаходиться в історичній частині міста і вік його може становити кілька століть. Тому до реконструкції такої будівлі можна підходити лише маючи за спиною багатий досвід подібних робіт.

Наша компанія за роки діяльності накопичила багатий успішний досвід у реконструкції найрізноманітніших об'єктів, як за складністю, так і за цільовим призначенням, будь то житлові будинки або адміністративні та виробничі будівлі.

Компанія «БАУТЕХ» готова надати Вам весь спектр послуг, пов'язаних з реконструкцією будівель та споруд, у тому числі:

- реорганізацію та переобладнання внутрішніх приміщень будівель та споруд;
- будівельно-монтажні роботи, спрямовані на зміну корисної площі будинку, будівлі, споруди (прибудови до будівлі, надбудова поверхів, будівництво та реконструкція мансардних поверхів);
- нарощування цоколя;
- посилення всіх несучих конструкцій;
- реконструкція цегляної кладки, стягування тріщин фасаду;
- реконструкція приміщень із частковою або повною заміною перекриттів;
- заміна всіх комунікацій, монтаж та пуско-налагодження;
- монтаж вентиляції та систем кондиціювання;
- збільшення електропотужностей будівлі;
- проектування та монтаж систем вентильованого фасаду.

Каркасне будівництво

Компанія «БАУТЕХ» одна з перших в Україні, хто почав широко застосовувати у будівництві нових об'єктів та реконструкції існуючих будівель та споруд технологію каркасного будівництва. І за довгий час її застосування у своїй діяльності компанія змогла сформувати команду професіоналів, яка здатна швидко та ефективно вирішувати будь-які будівельні завдання. Тому ми сміливо можемо стверджувати, що ми є не лише одними з першовідкривачів технології каркасного будівництва на ринку будівельних послуг України, а й одним із лідерів у галузі в Україні.

Будівництво на основі технології легких сталевих тонкостінних конструкцій - це каркасна технологія, що дозволяє будувати будинки в стислий термін. Технологія полягає у використанні панелей з легких сталевих перфорованих оцинкованих і неперфорованих профілів, що утворюють металевий каркас будівлі.

Основою будівлі є металевий каркас різних типів, який потім утеплюється та обшивається. Дана технологія дозволяє будувати як житлові каркасні будинки, так і офісні та адміністративні будівлі. Ще одним незаперечним плюсом даної технології є те, що найчастіше дана технологія є єдиним вирішенням питання реконструкції будівель та споруд, які мають фундаменти з низькою несучою здатністю. Особливо це актуально при реконструкції старих будівель, яким вже понад 30-40 років, а густота забудови не дозволяє повноцінно вести роботи зі зміцнення фундаментів за допомогою важкої техніки.

До суттєвих переваг цієї технології будівництва слід відносити:

- Доступна ціна.
- Ефективне енергозбереження. Використання якісної теплоізоляції у стінах та перекриттях дозволяє суттєво знижувати витрати на енергоносії, що особливо актуально у світлі постійних підвищень тарифів.
- Стислі терміни будівництва.
- Всесезонний монтаж.
- Широкі архітектурні можливості та сфери застосування.
- Надійність та довговічність. Термін служби металевого каркасу становить щонайменше 100 років.
- Мала вага конструкцій. Ця перевага дозволяє знизити витрати на фундаменти, а отже, і в цілому на каркасне будівництво, розширити можливості будівництва на нестабільних ґрунтах, застосовувати цю систему при реконструкції будівель, здійснювати каркасне будівництво в умовах тісної міської забудови без застосування важкої вантажопідйомної техніки.
- Пожежостійкість.
- Екологічність. При будівництві наноситься мінімальна шкода навколишньому середовищу. При безпосередньому виробництві та будівництві мінімальна кількість матеріалів йде в непереробні відходи, а будівельний майданчик залишається чистим під час процесу будівництва.
- Висока точність. Точність розмірів у профілях, що виробляються, тягне за собою вивіреність розмірів внутрішніх стін, перегородок і стель, повністю виключає подальші роботи з вирівнювання стін.
- Інвестиційна привабливість. Низька собівартість та швидка окупність вкладень роблять каркасне будівництво привабливим та вигідним вкладенням коштів. Каркасна технологія дозволяє здійснювати каркасне будівництво значних обсягів невеликими бригадами без суттєвих інвестицій.
Компанія «БАУТЕХ» рада запропонувати Вам повний комплекс послуг з каркасного будівництва, що швидко зводиться, будь-яких об'єктів цивільного призначення (приватні житлові будинки, котеджі, дачі), а також виробничого та комерційного призначення (адміністративні будівлі, бізнес-центри, торгові комплекси, складські та логістичні центри, цехи та ін.).