ПРО КОМПАНІЮ

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БАУТЕХ» було створено у 2002 році. За роки своєї діяльності компанія накопичила багатий досвід у будівництві об'єктів різних категорій складності. Висока кваліфікація персоналу компанії та матеріально-технічне оснащення дозволило нашій компанії неодноразово виступати, у будівельних проектах не тільки як субпідрядної організації на окремих етапах робіт, а й як генеральний підрядник. У послужному списку компанії будівництво як абсолютно нових об'єктів різного призначення, так і реконструкція існуючих об'єктів найвищих категорій складності.Компанія «БАУТЕХ» одна з перших в Україні, хто почав широко застосовувати у будівництві нових об'єктів та реконструкції існуючих будівель та споруд технологію каркасного будівництва. І за довгий час її застосування у своїй діяльності компанія змогла сформувати команду професіоналів, яка здатна швидко та ефективно вирішувати будь-які будівельні завдання. Тому ми сміливо можемо стверджувати, що наша компанія є не лише першовідкривачем технології каркасного будівництва на ринку будівельних послуг України, а й одним із лідерів у цій галузі в Україні.МІСІЯ КОМПАНІЇ – створення якісного кінцевого будівельного продукту, що повністю відповідає планам та очікуванням Замовників, із застосуванням сучасних будівельних матеріалів та технологій.ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ:

- Відповідальність перед замовником;
- Контроль якості застосовуваних матеріалів та виконуваних робіт;
- Провадження сучасних ефективних будівельних технологій на всіх етапах будівництва;
- Професіоналізм та висока кваліфікація персоналу компанії;
- Бездоганна ділова репутація протягом багатьох років діяльності;
- Соціальна відповідальність.ОСНОВНИМИ НАПРЯМКАМИ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ Є:

- Будівництво об'єктів будь-якого призначення та різних рівнів складності;
- Каркасне швидке будівництво;
- Реконструкція існуючих будівель та споруд будь-якого рівня складності, у тому числі пам'яток архітектури та культурної спадщини.

НАША КОМАНДА

Керівник проектів

Єрьоменко Валерій Андрійович

Начальник ВТВ

Возняковська Ольга Василівна

Інженер-кошторисник

Буярова Людмила Іванівна

Керівник відділу матеріально-технічного забезпечення

Чорний Віталій Ігорович

Начальник дільниць

Анакін Андрій Сергійович

Головний інженер

Краснопольський Вадим Володимирович
ЛІЦЕНЗІЇ ТА ДОЗВОЛИ
sert1 sert2 sert3 sert4 sert5 sert6
СПІВРОБІТНИЦТВО

Компанія «БАУТЕХ» готова до співпраці у всіх сферах будівельної галузі з будь-якими зацікавленими особами, як юридичними, так і фізичними, з інвесторами та девелоперами, для чого раді запропонувати найширший спектр будівельних послуг.

За роки діяльності нашої компанії було сформовано команду професіоналів найвищої кваліфікації, яка готова вирішувати будівельні завдання будь-яких категорій складності.

Наша компанія одна з перших в Україні, яка стала застосовувати в будівництві нових та реконструкції існуючих об'єктів каркасну технологію. І за роки своєї діяльності компанія нагромадила багатий досвід у застосуванні цієї технології, а також у використанні матеріалів для цієї технології.

Керівники проектів нашої компанії мають великий досвід у будівництві об'єктів різного призначення та категорій складності. Інженерно-технічний персонал регулярно проходить навчання, спрямоване на підвищення їхньої кваліфікації.

Матеріально-технічне обладнання нашої компанії дозволяє їй забезпечувати фінансову стійкість та стабільність.

Ми дотримуємося принципу партнерських відносин із усіма учасниками будівельного процесу, що дозволяє мінімізувати комерційні та технічні ризики, врахувати інтереси всіх сторін.